پایان نامه فوری | پایان نامه - انجام پایان نامه

انجام پایان نامه فوری در رشته های مختلف و پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه

پایان نامه فوری | پایان نامه - انجام پایان نامه

انجام پایان نامه فوری در رشته های مختلف و پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه

پایان نامه فوری | پایان نامه - انجام پایان نامه

انجام پایان نامه فوری جهت سهولت و سرعت بخشیدن در روند پایان نامه ها و رساله هایی که در انتخاب موضوع شکست خورده و یا تردید دارند. همچنین یکی از عوامل درونی مانند استرس و فشار عصبی مانع از نگارش اصولی و صحیح تحقیقات و پژوهش ها هستند، موجب بی نتیجه ماندن این تحقیقات شده و زمان از دست رفته را افزایش می دهند. در این خصوص با ارائه خدمات انجام پایان نامه فوری و تخصصی در مدت زمان کوتاه در شرایط فورس ماژور به همراه مشاوره رایگان، این مشکل را برطرف نموده ایم.

پیوندها

زمان انجام پایان نامه

انجام پابان نامه | چهارشنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۳۰ ق.ظ

یکی از مسائلی که در انجام پایان نامه مطرح است. مقدار زمان انجام پایان نامه می باشد. اما واقعا زمان انجام پایان نامه چه مقدار است؟ آیا باید پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری را طی بازه زمانی مشخصی به اتمام رساند و یا بازه زمانی انجام پایان نامه منعطف است و می توان هر مقدار زمان که نیاز است برای انجام آن صرف کرد؟ این سوالات از جمله سوال های اصلی می باشد که دانشجویان با آن ها در مسیر انجام پایان نامه روبرو هستند.
زمان انجام پایان نامه در واقع پس از اتمام واحدهای تئوری و عملی آغاز می شود. با انجام پروسه پروپوزال و تایید آن نوبت به انجام پایان نامه می رسد. اما براساس قوانینی که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای هر یک از دانشگاه ها و مقاطع تحصیلی قرار داده است، زمان انجام پایان نامه نیز تغییر می کند. به طور متوسط مقدار زمان انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حدود ۱ تا ۳۳ ترم تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد و حدود ۵۵ ترم تحصیلی برای مقطع دکتری تعیین شده است.

که البته این بازه زمانی با توجه به ضوابطی که دانشگاه تعیین کرده تغییر می کند. در برخی دانشگاه ها تا ۱۱ ترم تحصیلی پس از تصویب پروپوزال اجازه دفاع داده می شود و پس از آن به فرد سنوات تعلق گرفته و یا دیگر اجازه دفاع داده نمی شود. ولی بخشی که دارای اهمیت است این مورد می باشد که هر چه بتوان از پایان نامه در بازه زمانی کوتاهی دفاع نمود سبب کسب امتیاز بیشتری از سوی  داوران شده و همین مسئله نیز در مراحل تحصیلی بعدی نیز جز امتیازات فرد بخصوص برای پذیرش مصاحبه دکتری محسوب می شود.

چه مواردی که سبب کوتاهی زمان انجام پایان نامه می شود؟

هرچه زمان انجام پایان نامه کوتاه تر شود به طور مسلم امتیاز بیشتری را در زمان دفاع برای شما در نظر گرفته می شود. البته این گفته به این معنی نیست که باید به طور حتم پایان نامه را در بازه زمانی کوتاهی انجام داد و نتیجه گیری صحیح و کامل را به دلیل کوتاه کردن بازه زمانی به درستی انجام نداد، بلکه باید دانشجوی تحصیلات تکمیلی تمامی تلاش خود را برای انجام پایان نامه در بازه زمانی کوتاه ترتیب دهند. برای کوتاه کرده زمان انجام پایان نامه باید مواردی را رعایت کرد از جمله:
۱- تحقیق کامل و جامع قبل از آغاز پایان نامه
۲- برنامه ریزی و زمان بندی مناسب در ابتدای پروپوزال
۳- ترتیبی انجام دادن مراحل انجام پایان نامه
۴- جمع آوری مطلب قبل از آغاز پایان نامه و جمع بندی کردن آن پس از تصویب پروپوزال
۵- تدوین مقاله در زمان انجام پایان نامه سبب کاهش زمان گذاری برای پذیرش جهت دفاع می شود.
۶- جمع بندی کردن مطالب پس از نگارش هر فصل در یک نت جداگانه
۷- ارسال مطالب پس از تنظیم شدن به استاد راهنما و استاد مشاور جهت بازبینی و رفع ایرادات
۸۸- و…

منبع: زمان انجام پایان نامه

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی