پایان نامه فوری | پایان نامه - انجام پایان نامه

انجام پایان نامه فوری در رشته های مختلف و پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه

پایان نامه فوری | پایان نامه - انجام پایان نامه

انجام پایان نامه فوری در رشته های مختلف و پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه

پایان نامه فوری | پایان نامه - انجام پایان نامه

انجام پایان نامه فوری جهت سهولت و سرعت بخشیدن در روند پایان نامه ها و رساله هایی که در انتخاب موضوع شکست خورده و یا تردید دارند. همچنین یکی از عوامل درونی مانند استرس و فشار عصبی مانع از نگارش اصولی و صحیح تحقیقات و پژوهش ها هستند، موجب بی نتیجه ماندن این تحقیقات شده و زمان از دست رفته را افزایش می دهند. در این خصوص با ارائه خدمات انجام پایان نامه فوری و تخصصی در مدت زمان کوتاه در شرایط فورس ماژور به همراه مشاوره رایگان، این مشکل را برطرف نموده ایم.

پیوندها

محدودیت های اجرایی در پایان نامه

انجام پابان نامه | چهارشنبه, ۱۶ فروردين ۱۳۹۶، ۰۲:۳۱ ب.ظ

پایان نامه اصولا براساس مصوبه هر دانشگاه به شکل و فرمت تعیین شده ای اجرا می شود، ولی سبک و سیاق انجام آن تقریبا به یک  صورت می باشد و روند انجام آن در تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی چه دانشگاه های داخلی و چه دانشگاه خارجی به یک حالت اجرا می شود.

در ایران دانشجو موظف است پس از گذراندن واحدهای تئوری و عملی مقطع کارشناسی ارشد و دکترا، موضوع مورد تحقیق خود را مشخص کرده و سپس پس از تصویب در هیئت گروه داوری دانشگاه مربوطه و سازمان ایران داک نوبت به تنظیم پروپوزال و تصویب مجدد آن توسط هیئت داوری نوبت به آغاز پایان نامه می رسد. اما در این بین برخی محدودیت های اجرایی در پایان نامه سبب می شود دانشجو نتواند پایان نامه موفقی را ارائه دهد که در ادامه به نمونه هایی از این موارد می پردازیم.

نمونه هایی از محدودیت های اجرایی در پایان نامه

در اجرای پایان نامه برخی دانشگاه ها، دانشجویان را با برخی محدویت ها روبرو می کنند، از جمله آن می توان به مواردی چون تنظیم کردن پایان نامه در تعداد صفحات مشخص البته این انحصارا به برخی دانشگاه ها ارتباط دارد و منوط به اجرای آن در تمامی دانشگاه ها نیست. برای مثال برخی دانشگاه ها به تصویب خود تعداد برگه معین را برای پایان نامه قرار داده اند که بیشتر و یا کمتر از آن اجازه دفاع را از دانشجو سلب می کند.
 از جمله محدودیت های دیگر این که در برخی دانشگاه ها نیز برای استفاده و کمک از استاد راهنما و مشاور آیین نامه خاصی را قرار داده اند که تنها به دانشجو اجازه می دهد از دانشگاه محل تحصیل و اساتید مدرس و عضو هئیت علمی آن برای راهنمایی پایان نامه خود  استفاده کنند و چناچه دانشجو بخواهد از اعضای هیئت علمی دیگری جهت بخش مشاوره استفاده نماید دچار مشکلات فراوانی شده و به طور رسمی اجازه این کار به او داده نمی شود.
 محدودیت مالی نیز بخشی است که تقریبا گریبان گیر تمامی دانشگاه ها شده و تعداد محدودی از دانشگاه ها و یا پژوهشکده ها می توانند ساپورت مالی خوبی از پایان نامه ها داشته باشند و در اکثریت موارد هزینه عملیات اجرایی پایان نامه را خود دانشجو باید تقبل کند. که می تواند همین محدودیت روند انجام پایان نامه را دچار مشکلات زیادی نماید.
 کمبود امکانات دانشگاهی از جمله نداشتن آزمایشگاه ها و کارگاه های مجهز و یا پشتیبانی نکردن از برخی تجهیزاتی است که موضوع مورد نظر انتخابی دانشجو به آن نیاز دارد از جمله موارد آن می باشد.


منبع: محدودیت های اجرایی در پایان نامه

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی