پایان نامه فوری | پایان نامه - انجام پایان نامه

انجام پایان نامه فوری در رشته های مختلف و پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه

پایان نامه فوری | پایان نامه - انجام پایان نامه

انجام پایان نامه فوری در رشته های مختلف و پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه

پایان نامه فوری | پایان نامه - انجام پایان نامه

انجام پایان نامه فوری جهت سهولت و سرعت بخشیدن در روند پایان نامه ها و رساله هایی که در انتخاب موضوع شکست خورده و یا تردید دارند. همچنین یکی از عوامل درونی مانند استرس و فشار عصبی مانع از نگارش اصولی و صحیح تحقیقات و پژوهش ها هستند، موجب بی نتیجه ماندن این تحقیقات شده و زمان از دست رفته را افزایش می دهند. در این خصوص با ارائه خدمات انجام پایان نامه فوری و تخصصی در مدت زمان کوتاه در شرایط فورس ماژور به همراه مشاوره رایگان، این مشکل را برطرف نموده ایم.

پیوندها

نکات مهم در بخش تحلیل پایان نامه چیست؟

انجام پابان نامه | شنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۵۴ ق.ظ

پس از جمع آوری مطالب گزارشات تحقیقاتی در پایان نامه نوبت به بخش تحلیل یافته ها می رسد. این بخش مهم ترین قسمت درانجام پایان نامه می باشد. در گذشته و قبل از آغاز پایان نامه در نقشه مسیر دهی یا همان پروپوزال ما در مورد فرضیات و اهدافی که  پیش رو داریم صحبت کرده ایم، همین طور در مورد روش هایی که جهت تحلیل اتخاذ خواهیم کرد نیز اندیشیده ایم. بنابراین در این بخش نوبت به تحلیل درست و جامع پایان نامه می رسد. اما نکات مهم در بخش تحلیل پایان نامه چیست؟ تحلیل پایان نامه را چگونه  باید آغاز کرد؟ در ادامه به این موارد پرداخته می شود.

فرایند تحلیل پایان نامه

فرایند تحلیل پایان نامه به دو قسمت عمده مقدماتی و عالی تقسیم می شود. پس از تحلیل اولیه و مقدماتی نوبت به تحلیل عالی در این بخش می رسد. جهت تحلیل عالی باید کارهای زیر صورت گیرد از جمله:
 بخش اول، آشکار سازی روابط- بخش دوم، بررسی نتایج پیش بینی نشده- بخش سوم، بدست آوردن الگوهای ضعیف تر از الگوهای مورد انتظار- بخش چهارم، بدست آوردن رابطه ای قوی تر از رابطه مورد انتظار- بخش پنجم، رسیدگی به نتایج متضاد- بخش ششم، بررسی روابط
 *از جمله بخش های مهم در تحلیل پایان نامه آشکارسازی روابط می باشد. اثبات این که میان دو متغیر چه روابطی وجود دارد و این که چرا این رابطه وجود دارد. رابطه آن ها منطقی است یا به شکل مستقیم یا غیر مستقیم ارتباط دارد، از جمله بخش ها و سازوکارهای دیگر در این بخش است که باید به آن ها در تحلیل پایان نامه دست پیدا کنیم.
 *در برخی موارد نتایج و تحلیل های که در بخش تحلیل مقدماتی صورت می گیرد. در پیش بینی ها و الگوی مورد انتظار فاصله زیادی دارد و یا کلا خلاف آن پیش رفته و در تضاد با آن قرار دارد. بنابراین باید انتظار نتایج پیش بینی نشده ای باشیم.
 *این امکان وجود دارد رابطه مورد انتظار نادرست شود بنابراین قبل از پذیرفتن این بخش باید بررسی شده و اطمینان حاصل شود که نادرست بودن رابطه مورد نظر به علت چه چیزی بوده است.
 *برخی مواقع متغیرها رابطه ای قوی تر از آنچه مورد انتظار می باشند دارند. در این حالت باید بررسی های لازم صورت گرفته و مقدار تاثیر متغیرها به شکل مجزا بررسی گردد.
 *در تحلیل باید سعی کنید علت تضاد را توضیح دهید. زیرا بیشتر اوقات تضادها بیشتر ار حد واقعی نشان داده شده و این امکان وجود دارد تضادها صرفا به علت نوع دیدگاه پژوهشگر درباره تضاد و متشکل از چیزهایی باشد که او می داند.
 * زمانی که الگوی مورد انتظار نیز پیش می آید نیز تحلیل بیشتری نیاز می باشد، تا بر میزان قوت تحلیل اولیه و مقدماتی اثبات شود.


نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی